אינדקס העסקים של הצפון     

 

שם עסק: אביזרי רכב בעמק יזרעאל

פרופיל חברה:  

 

אביזרי רכב בעמק יזרעאל

חברת סולן פורמדיה בע"מ הקימה עבור תושבי המועצה המקומית ק. טבעון, המועצה האזורית עמק יזרעאל, מועצה מקומית רמת ישי וכפר תבור את הפורטל של הגליל והעמקים.

יזרעפון   www.hapes.net

הפורטל כולל מידע מגוון כגון, חדשות מהארץ ומהאזור, מאמרים מקצועיים במגוון נושאים, מדור בילוי, פורומים, ספר טלפונים מקוון ועדכני של כל תושבי העמק כולל מנוע חיפוש ידידותי למשתמש, כמו כן מגוון בעלי מקצוע ונותני שירותי מכל גווני הקשת. אתם מוזמנים להפוך את האתר לדף הבית שלכם וליהנות מהמיטב שהוא מציע.

 

אנו מזמינים בעלי עסקים לפנות אלינו וליהנות מחשיפה ממוקדת בפני אלפי משתמשים מרוצים של אתר היזרעפון

טל'  04-6766676   info@bonim.net

 

ספר הבנייה וחידוש הבית הספר מיועד לבונים ולמשפצים והינו ספר הדרכה מקצועי משולב בתוכו אינדקס בעלי מקצוע מיועד לכל באי ההרחבות ולמבקשי היתרי בנייה בצפון, בחסות מועצות אזוריות וגופים כגון המועצה לישראל יפה ותנועת המושבים, אישים מובילים כמו ד"ר יגאל גליקסמן והאדריכלית וקרן בן ישי ועוד. לאור הביקוש והרצון לסייע למגוון רחב יותר של בונים ומחדשי הבית הוחלט להקים אתר האינטרנט בו ניתן למצוא מידע בנושא, אינדקס נותני שירותים ובעלי מקצוע מעולם הבנייה.

ספר הבנייה וחידוש הבית     www.bonim.net

 

סולן פורמדיה בע"מ חרתה על דגלה את השירות כדרך, זאת מתוך מחויבות למתן יחס מקצועי, אדיב ומסור, זמינות ועמידה בלוח זמנים כל זאת בכדי השיג את היעדים לשביע

     
עיר: 
כתובת: 
טלפון: 
פקס: 
דוא"ל: 
אתר: 

חזרה לרשימה


 (ראשי)  

 
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO