אינדקס העסקים של הצפון     

 

קופונים

פרופיל חברה

                                                                                                                                                                    

 

סולן פורמדיה בע"מ הינה מסגרת פעילות מקצועית שהוקמה בשנת 1996 כחברת יעוץ, מיתוג, יח"צ ופרסום אשר מקום מושבה בעמק יזרעאל שבגליל.
 
 החברה עסקה בעבר, במיזמי פרסום מודפסים כגון: ספרי טלפונים כגון "היזרעפון", "גלילפון", "גלבועפון", חוברות תיירות כגון "עמקים ונהנים". ספרי ספקים לארגוני קניות וחוברות הנחה לכרטיסי תושב.

מאז שנת 2011 כל המיזמים שחברת סולן פורמדיה מפיקה ומנהלת הינם אינטרנטים
 
כמו כן מעניקה חברת סולן פורמדיה בע"מ שירותי בנייה ומיתוג, נראות והטמעה מסחרית, מתן יעוץ עסקי, שיווקי ותדמיתי, תכנון והובלת קמפיינים לעסקים. בנוסף מעניקה החברה שרותי ליווי ממוקד להצלחה.
 
המודל הייחודי של סולן פורמדיה בע"מ, כולל הזדהות ומעורבות מעמיקה ופרטנית של החברה עם שלל לקוחותיה תוך הבטחת רמת מקצועיות גבוהה. שרות מסור ומנוסה ביותר בתחום. תוך שימת דגש עד לפרטים הקטנים, ליווי אישי גמיש וצמוד משלב הייעוץ והתכנון ועד לקבלת המוצר המוגמר.
 
 
חברת סולן פורמדיה בע"מ מפיקה עבור תושבי המועצה המקומית ק. טבעון, המועצה האזורית עמק יזרעאל ומועצה מקומית רמת ישי וכפר תבור את הפורטל של הגליל והעמקים www.hapes.net  האתר כולל מידע מגוון כגון, ספר טלפונים מקוון ועדכני של כל תושבי העמק, כרטיסי עסקים ונותני שירותים השוכנים, מאמרים מקצועיים במגוון נושאים, מדור בילוי פורומים ועוד.
 
מזה 22 שנים מפיקה חברת סולן פורמדיה בע"מ ספר טלפונים  שהפך "לדף הקשר" בין תושבי העמק, היזרעפון. המועצה מונה 38 ישובים הפזורים על שטח נרחב כמו כן לתושבי כפר תבור, תושבי רמת ישי ותושבי קרית טבעון. אין ספק כי זמנים משתנים והאינטרנט תופס לו מקום גדול באיתור מספרי טלפון של תושבי האזור ושל בעלי מקצוע ונותני שירותים.

משנת 2011 היזרעפון הינו אתר אינטרנט מצליח
אשר הכניסות אליו מידי יום מרובות מאוד.

 
בשנתיים האחרונות שוקדת החברה על הפקת "ספר הבנייה וחידוש הבית". הספר ופורטל אינטרנטwww.bonim.net    המיועדים לבונים ולמשפצים והינו ספר הדרכה מקצועי משולב בתוכם ניתן למצוא אינדקס בעלי מקצוע ועוד. הספר יוצא לאור על פי אזורים גיאוגרפיים מוגדרים ומיועד לכל באי ההרחבות ביישובי מועצות אזוריות וכמו כן למבקשי היתרי בנייה.

הספר מעניק ההכוונה, ליווי, וסיוע המיועדים להקל את תהליך הבנייה / השיפוץ.
בימים אלו נבנה שת"פ עם חב' בארה"ב ליישום הרעיון שם.
 
 
חברת סולן פורמדיה בע"מ חרתה על דגלה את השירות כדרך, זאת מתוך מחויבות למתן יחס מקצועי, אדיב ומסור, זמינות ועמידה בלוח זמנים כל זאת ע"מ להשיג את היעדים לשביעות רצונו של לקוחותיה.
 
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO